DOPRAVA
ZDARMA

při nákupu
nad 1 500 Kč

K dopravě zdarma chybí 1500 Kč
Registrovat

V košíku máte 0 ks zboží za 0 Kč


Prodejna Gallagher

Veveří 41, 602 00 Brno

Otevírací doba:
Po, Čt: 10.00 – 18.00
Út, St, Pá: 10.00 – 17.00
Poradce v e-cigaretách


 • Jak jednoduše vybrat elektronickou cigaretu?

  Před samotným nákupem elektronické cigarety by především začátečníci měli vědět, podle čeho se orientovat. Jestli se v elektronických cigaretách zatím moc nevyznáte, je tento návod určen právě vám! Vysvětlíme, jak přesně a jednoduše postupovat při nákupu e-cigaret, co neopomenout a na co si dát naopak pozor.


 • Jaký model elektronické cigarety je pro vás nejvhodnější?

  Rozhodli jste se vyměnit klasickou cigaretu za tu elektronickou? Pak nepodceňte její výběr! Řada kuřáků, kteří byli dlouhá léta zvyklí na klasické nikotinové cigarety a rozhodli se experimentovat s těmi elektronickými, zvolí špatný model či náplň. Proto se po několika neúspěších opět vracejí ke klasické cigaretě, jež škodí nejen našemu tělu, ale i…


 • Výhody e-cigaret

  Elektronická cigareta přináší oproti klasickému kouření celou řadu výhod. V této části poradce vám představíme 5 nejvýznamějších z nich. Jestli jste na vážkách, zda e-kouření zkusit či jste zarytý příznivec


 • Jak vybrat správnou náplň?

  Stejně tak důležité, jako je volba správného typu e-cigarety, je zvolit vhodnou náplň, kterou budete kouřit. E-liquid je tekutá náplň, kterou se doplňují elektronické cigarety. Při výběru e-liquidu si musíte vybírat na základě příchuťi i dávky nikotinu. Pojďme se společně seznámit s postupem výběru vhodného e-liquidu.


 • Certifikáty kvality a bezpečnosti

  Všechno zboží, které prodáváme v našem e-shopu, se může pochlubit certifikáty kvality a bezpečnosti. Hlavní rozdíl mezi našimi výrobky a levnými prodejci elektronických cigaret je, že naše výrobky jsou bezpečné a pochází pouze od originálních výrobců. 

  Prohlédněte si certifikáty kvality a bezpečnosti našich výrobků. Pod…


Nahoru