DOPRAVA
ZDARMA

při nákupu
nad 1 500 Kč

K dopravě zdarma chybí 1500 Kč
Registrovat

V košíku máte 0 ks zboží za 0 Kč


Prodejna Gallagher

Veveří 41, 602 00 Brno

Otevírací doba:
Po, Čt: 10.00 – 18.00
Út, St, Pá: 10.00 – 17.00
Elektronická cigareta aneb jaká je její cena?

Poslat e-mailem

Elektronické cigarety se stávají rok od roku populárnějšími. Spoustu kuřáků e-cigarety odnaučily kouřit klasické cigarety, které stojí za vznikem a rozvojem celé škály nepříjemných a často také nevratných onemocnění a změn v lidském organismu. Kromě mírnějšího dopadu na lidské zdraví však skýtají elektronické cigarety ještě jednu výhodu. Vyměníte-li klasickou cigaretu za tu elektronickou, můžete ročně ušetřit až několik tisícovek! Jak se pohybují ceny e-cigaret? 

elektronická cigareta cenaTy nejlevnější pro nevěřící Tomáše

Pokud jste doposud o elektronickém kouření příliš mnoho neslyšeli, ale zvědavost vám nedá spát, zkuste začít s tou nejlevnější variantou elektronické cigarety, kterou můžete pořídit již za pár stovek (konkrétně model S812B za zvýhodněnou cenu 190 Kč v e-shopu Gallagher.cz). Za tuto cenu však nemůžete očekávat žádné velké zázraky. Pokud vás však elektronické kouření chytne a na chuť klasické cigarety nepomyslíte, můžete se poohlédnout po dražších cigaretách, které nabízejí spoustu zajímavých vychytávek a modernizací.

Zlatá střední cesta

E-cigarety „střední třídy“ se pohybují v cenovém rozmezí toulající se kolem částky 1000 Kč. Za tuto cenu můžete získat elegantního společníka, který je vybavený moderním clearomizérem, baterií střední výkonnostní třídy i praktickou signalizací informující o aktuálním stavu baterie nebo zbývajícím počtu potáhnutí.

Pro ty nejnáročnější e-kuřáky

V případě, že si potrpíte na neotřelý design, spoustu praktických vychytávek a dokonalé propojení s moderní technikou, sáhněte po e-cigaretách té nejvyšší cenové kategorie. V ní se totiž nacházejí opravdové skvosty. Nejen, že vás elektronická cigareta dostane svým jedinečným designem, také můžete pravidelně a bez větší námahy zaznamenávat své úspěchy prostřednictvím moderního software. Připravte se však na to, že za takového „elektronického miláčka“ si budete muset připlatit nějakou tu korunu navíc.


Nahoru

Naše tipy