DOPRAVA
ZDARMA

při nákupu
nad 1 500 Kč

K dopravě zdarma chybí 1500 Kč
Registrovat

V košíku máte 0 ks zboží za 0 Kč

Akce liquidy 3 + 1 ZDARMA 10 i 30ml


Prodejna Gallagher

Veveří 41, 602 00 Brno

Otevírací doba:
Po, Čt: 10.00 – 18.00
Út, St, Pá: 10.00 – 17.00
Návod na elektronickou cigaretu eGo-T

Poslat e-mailem

Elektronická cigareta EGo-T patří k nejoblíbenějším e-cigaretám současnosti. Oblibu u zákazníků si získala především svým netradičním a vysoce elegantním vzezřením, ale také speciálním druhem tankového systému, který používá náplně bez přítomnosti vaty, jak je tomu u klasických e-cigaret. Díky tomu vydrží cigareta EGo-T s jednou náplní průměrnému kuřákovi třeba celý týden. Na rozdíl od jiných e-cigaret je nutno u cigarety EGo-T  potahovat delší dobu, pomaleji a jemněji. Jak s inovativní e-cigaretou EGo-T dále pracovat? Návod naleznete o pár řádků níže.

Ihned po rozbalení

Ve speciálním dárkovém balení naleznete cigaretu EGo-T a 1 kus baterie, atomizéru a tanku. Atomizér jednoduše našroubujte na baterii a do spodní části tanku (do silikonové zátky) udělejte malou dírku (špendlíkem nebo jehlou). Následně je nutno oddělit silikonovou část od tanku, což umožní snadnější plnění e-liquidem.

Plníme e-cigaretu

Dalším krokem je naplnění elektronické cigarety e-liquidem. E-liquidy můžete vybírat z celé škály zajímavých příchutí. V současné době hrají prim příchutě ovocné (jahodové, borůvkové, malinové nebo citronové), ale milovníkům exotických chutí a vůní můžeme doporučit například e-liquid s příchutí piňa colady. Po odšroubování zátky naplníme tank přibližně do jeho tří čtvrtin a uzavřeme jej silikonovým víčkem. Tank následně nasunete na atomizér.

Náš tip: Vyberte si oblíbenou příchuť e-liquidu z naší nabídky!

Odemykáme baterii a nabíjíme

V případě, že je baterie e-cigarety zamknutá, pětkrát zmáčknete tlačítko, které se na ní nachází. Tímto způsobem provedete odemknutí i zamknutí baterie své elektronické cigarety. Baterii bude nutno před prvním použitím nabít. To provedete tak, že ji lehce přišroubujete na nabíječku a následně na adaptér nebo do USB portu. Baterie se bude nabíjet přibližně 2,5 až 3 hodiny. Jakmile se kontrolka na baterii zbarví do zelena, baterie je připravena k použití.

Zamilovali jste se do e-cigaret eGo? Jejich nohatou nabídku naleznete v této kategorii.


Nahoru

Naše tipy