DOPRAVA
ZDARMA

při nákupu
nad 1 500 Kč

K dopravě zdarma chybí 1500 Kč
Registrovat

V košíku máte 0 ks zboží za 0 Kč


Prodejna Gallagher

Veveří 41, 602 00 Brno

Otevírací doba:
Po, Čt: 10.00 – 18.00
Út, St, Pá: 10.00 – 17.00
Inawera a její alternativy v e-shopu Gallagher

Poslat e-mailem

Prošli jste e-shop Gallagher horem dolem, ale nikde nemůžete nalézt polskou značku Inawera? Máte od této společnosti elektronickou cigaretu a nevíte, jaký e-liquid do ní použít, či jaký atomizer se do ní hodí? Nebo máte od této značky e-liquid a nevíte, zda jej můžete nalít do vaší elektronické cigarety? V e-shopu Gallagher jsme pro vás našli několik alternativ, které můžete bezpečně použít.

Alternativa atomizeru Inawera

Elektronické cigarety z e-shopu Inawera jsou stejně jako například na e-shopu Gallagher nejrůznějších výkonů a výdrží. Nejlepší alternativou do nich pak mohou být například clearomizery CE4 + V1, DCT, či T2. Záleží na konkrétním typu vaší e-cigarety. Ten zjistíte buď na originálním obalu elektronické cigarety, nebo na cigaretě samotné. Jelikož e-shop Gallagher přináší opravdu tu nejširší nabídku kompletního příslušenství k elektronickým cigaretám, nemůže se vám stát, že byste do své e-cigarety nenašli ten správný atomizer a tudíž si museli kupovat novou.

Inawera e-liquidy

E-liquidy značky Inawera pak můžete bez problémů použít do jakékoliv elektronické cigarety. Vyrábí se totiž naprosto totožným způsobem, jako e-liquidy na našem českém trhu. S příchutěmi jsou na tom ale o poznání lépe. Grapefruit, koňak, meloun, anýz, limetka, hroznové víno, káva, hruška, jahoda, vanilka, mléčná čokoláda a jahoda, máta a mléčná čokoláda, ananas, jablka, malina – to vše a mnohem více jsou příchutě e-liquidů Inawera. Výběr je tedy mnohokrát větší než u některých jiných, na našem trhu snadno dostupných značek. Cenově pak vychází pět mililitrů, které se dále ale musí rozředit, díky čemuž dostanete až cca 100 ml, na 25 korun.

Alternativa e-liquidů Inawera

Alternativou těchto e-liquidů mohou být ty od společnosti Liqua, které na e-shopu Gallagher najdete taktéž v širokém zastoupení nejrůznějších příchutí. Deset mililitrů vás vyjde na cca 69 korun, což je sice více, než od společnosti Inawera, za to si ale můžete vybrat z několika setů poskládaných hned z deseti nejrůznějších příchutí.


Nahoru

Naše tipy